İmparator Gece Kulübü
İmparator Gece Kulübü - Kıbrıs'ın En İyi Gece Kulüpleri
0

İmparator Gece Kulübü :

Kıbrıs’ın bir çok gece mekanı olmasının yanı sıra, en çok tercih edilen mekanlarından birisidir. Bu anlamda misafirlerine eğlence anlayışını sonuna kadar yaşatıyor. Ve dansçı kızlarından, personellerine kadar oldukça güler yüzlü ve ilgi göstermesiyle kendinizi bu özel mekanda tekmiş gibi hissedeceksiniz. Bu anlamda İmparator Gece Kulübü tamamen çalışmalarını,gecenizden keyif almanız ve eğlenmeniz için her türlü çalışmalarını yapmaya devam etmektedir.

Kıbrıs’ta Yıllardır Hizmeti ve Eğlence Anlayışıyla Ünlü Mekanı: İMPARATOR GECE KULÜBÜ

Misafirler gece kulübüne giriş yaptığı andan itibaren oldukça güzel karşılamaları ve ahenkli dekoruyla büyülemesinin yanı sıra özel dj lerin özenle seçmiş olduğu eğlenceli müzikler eşliğinde ritim tutan birbirinden güzel dansçı bayanların şovuna bayılacaksınız. Danslarıyla etkileyen bayanları gördüğünüzde buz dağlarının eridiğini bile düşünebilirsiniz. Çünkü sıcak ve seksi danslarıyla ortamın büyüsüne kendini kaptırıyorlar.

İmparator Night Club Program Saatleri ve Özel Program İstekleri

İmparator gece kulübü eğlenceyi kanınızda hissettiren bir platforma sahip. Bu anlamda gelen misafirlerin ortamın ve eğlendirme şekillerinin oldukça güzel bulması çalışmaların daha genişletilmesini sağlıyor. Bu anlamda sizde İmparator gece kulübüne gelmek istiyorsunuz. Fakat Program saatlerini bilmiyorsanız sizi bu anlamda biraz bilgilendirmek istiyoruz.

İmparator Gece Kulübü program başlama saati 21.00′ de başlayıp gece 01.00 program şovu son buluyor. Güzel ve fiziği düzgün bayanların ateşli danslarıyla eğlenmeniz için bütün çaba gösteriliyor. Bunun dışında Gecelik program ve gündüz programı da yer almaktadır. Bu programların ekstra olarak yer almasının sebebi, misafirlerin akşam saatinde müsait olmadığı ve gündüz programını değerlendirmek istemesini düşünerek bu program ilave edilmiştir.

Gecelik program şovları genel olarak gece 01.00 de başlayıp sabah 09.00 itibariyle son bulur. Gündüz programı yapmak isteyen misafirler için, gündüz program şov saatleri 11.00 de başlayarak akşam 18.00 itibariyle son bulur. Sizinde gördüğünüz gibi eğlenmeniz adına bütün 24 saati değerlendiriyoruz ve eğlenceye doymayanlar için program üstüne program şovlarına devam ediyoruz.

İmparator Gece Kulübü Hava alanına Uzak mı?

Öncelikle imparator nİght club Lefkoşa’da Alayköy bölgesinde  yer alır. Dolayısıyla hava alanına uzaklığı yaklaşık olarak 25 km’dir. Özel taksiyle hava alanından İmparator Gece Kulübüne gelmeniz yaklaşık olarak 25 dakika sürmektedir. Bunun dışında bu özel mekan Lefkoşa’ya 12 km,Girne’ye ise; 32 km uzaklığındadır. Ekstra olarak taksi veya başka araçlar kullanmayan misafirler için İmparator Gece Kulübünü aradığınızda Özel VİP araçlar size özel tahsisi edilerek bulunduğunuz yerden alınarak mekana getirileceğiniz gibi, mekanımızdan da konakladığınız otelinize aynı şekilde bırakılacaksınız. Bu anlamda sadece mekanımızı aramanız yeterli olacaktır.

İmparator Gece Kulübü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sizde bilirsiniz ki her gece kulübüne girilmesi için mekanların misafirleri için belirli kuralları vardır. Bunlardan biri 18 yaşından küçük beylerin ve hanım efendilerin mekana giriş ne yazık ki yapamamasıdır. Ayrıca İmparator gece kulübüne geldiğinizde yanınızda muhakkak kimliğiniz,öğrenci kartınız veya pasaportunuz bulunması gerekir. Ekstra olarak özel program veya gecelik program satın almak isteyen değerli misafirlerimizin özenle bakımına,görünüşüne ve en önemlisi temizliğine önem vermesidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 1
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir