Kıbrıs Gece Kulübü Kuralları
Kıbrıs Gece Kulübü Kuralları
0

Kıbrıs Gece Kulübü Kuralları

Gece kulüpleri arkadaşlarla dışarıda eğlenceli bir gece geçirmenin harika bir yoludur. Kulüpleri ziyaret etmenin görgü kurallarını anlamak önemlidir. Striptiz kulübüne giderken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

Kıbrıs Gece Kulübü Kuralları – DANSÇILARA DOKUNMAK YOK

Dansçılara dokunmak yasaktır, birçok dans kulübünde sıkı bir şekilde uygulanan bir kuraldır. Bu kural, dansçıları istenmeyen ilerlemelerden korumak ve işlerini dokunulmaz. Veya taciz edilme korkusu olmadan yapabilmelerini sağlamak için yürürlüktedir. Bazı insanlar bu kuralı gereksiz ve hatta ayrımcı olarak görse de dansın bir kendini ifade etme ve sanat biçimi olduğunu unutmamak önemlidir.

Ayrıca bu kural, kimsenin kendini rahatsız veya güvensiz hissetmemesini sağlamakta. Kulüpteki herkes için güvenli bir alan yaratılmasına yardımcı olur. Kimse ne yapıp ne yapamayacağının söylenmesinden hoşlanmasa da bazen herkes için güvenli ve keyifli bir ortam yaratmak için kurallara ihtiyaç duyulur.

FOTOĞRAF VEYA VİDEO KAYDI YOK

Günümüz dünyasında herkesin her zaman yanında bir fotoğraf makinesi varmış gibi görünüyor. Bu, anıları yakalamanın harika bir yolu olsa da, aynı zamanda rahatsız edici ve müdahaleci de olabilir. Bu nedenle pek çok yerde fotoğraf ve video kaydına karşı politikalar uygulanıyor. Bu, katılan herkes için daha barışçıl ve saygılı bir ortam yaratılmasına yardımcı olabilir. Hatta bazı durumlarda fotoğraf ve video kaydı kanunen yasak bile olabilir. Bu yüzden uzaklaşmaya başlamadan önce kuralları bildiğinizden ve etrafınızdakilerin isteklerine saygı duyduğunuzdan emin olun.

UYGUN GİYİNDİĞİNİZDEN EMİN OLUN

Nereye giderseniz gidin veya ne yapmayı planlıyorsanız yapın. Uygun giyinmek her zaman önemlidir ve striptiz kulübü de bir istisna değildir. Spor şortu veya koşucu pantolonu giymemek gibi çoğu striptiz kulübü için geçerli olan bazı genel kurallar vardır. Ayrıca, açıklayıcı veya aşırı kışkırtıcı kıyafetlerin giyilmesine de izin verilmeyebilir. Rahatsız edici durumlarla karşılaşmamak için gitmeden önce kulübün kıyafet kurallarına mutlaka göz atın.

DANSÇILARDAN SEKS İSTEMEK YASAKTIR

Beyefendiler kulübüne giden herkesin bildiği gibi, dansçılardan seks talep etmek kesinlikle yasaktır. Bu sadece kulübün kurallarına aykırı değildir. Aynı zamanda dansçılara karşı da kaba ve saygısız bir davranış. Sahnedeki hanımlardan biraz daha fazla hareket almaya çalışmak cazip gelse de, bunu yapmak muhtemelen güvenlik tarafından kulüpten dışarı çıkarılmanızla sonuçlanacaktır. Yani, eğer striptiz kulübünde bir gecenin tadını çıkarmak istiyorsanız, ellerinizi kendinize saklayın ve dansçıların sınırlarına saygı gösterin. Bunu yapmak herkesin iyi vakit geçirmesini sağlayacaktır.

STRİPTİZ KULÜBÜNE DIŞARIDAN YİYECEK VEYA İÇECEK GETİRİLMEZ

Çoğu striptiz kulübünde dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesine izin verilmeyen katı bir politika vardır. Bunun nedeni iki yönlüdür. İlk olarak kulüp, müşterilerinin paralarını dışarıdaki ürünler yerine yiyecek ve içeceklere harcadığından emin olmak istiyor. İkincisi, dışarıdaki yiyecek ve içecekler güvenlik riski oluşturabilir. Cam kaplar veya keskin nesneler gibi tehlikeli maddeler içerebilirler. Yani bir striptiz kulübüne gitmeyi planlıyorsanız yiyecek ve içeceklerinizi dışarıda bıraktığınızdan emin olun.

DANSÇILARA SAYGI GÖSTERİN

Her şeyden önce, ne olursa olsun dansçılara saygı duymayı unutmamak önemlidir. İster bir gösteri izliyor olun ister dansçılardan biriyle sohbet ediyor olun, onların da insan olduğunu ve onlara saygılı davranılması gerektiğini her zaman unutmayın. İzlemekten keyif aldığınız dansçılara bahşiş vermek isteyebilirsiniz ve onlara karşı asla cinsel veya aşağılayıcı yorumlar yapmayın. Dansçılara saygı göstererek herkesin striptiz kulübünde iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

ÇÖZÜM

Bu basit kurallara uymak, kulüpte harika vakit geçirmenizi ve dansçıların rahat ve saygı görmesini sağlayacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa personelimiz yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır; bizimle iletişime geçmeniz yeterli . Sizi yakında görmeyi umuyoruz!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 1
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir