1. Anasayfa
  2. Gece Kulüpleri

Miss Me Night Club 2024

Miss Me Night Club 2024
Miss Me Night Club - Lefkoşa Gece Kulüpleri
0

Miss Me Night Club


Miss Me Night Club, Konsomatris bayanların yasal olarak faaliyetini sürdürdükleri bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Konsomatris bayanlar, Devlet Hastanesinde düzenli olarak doktor kontrollerinden geçmektedir. Kıbrıs Gece Kulüplerine gitmenin veya bulunmanın yasal olarak hiçbir sakıncası bulunmamaktadır. Aynı şekildemekanına da gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Eğer 18 yaşınızdan küçükseniz, Miss Me Gece Kulübü mekanına gitmeniz veya bulunmanız yasaktır. İçerisinde kamera ve video çekimi yapmakta yasaktır. Temizlik, Gizlilik ve Sağlık Kurallarına uymakta aynı şekilde şarttır.
Mekanına gitmek için VIP araç servisinden yararlanabilirsiniz. Özel transfer araçlarıyla Miss Me Club’a giderken araç içerisinde bar hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sınırsız alkol hizmeti bulunan Miss Me VİP araç servislerinde alkol keyfini çıkartabilirsiniz. Daha sonrasında Miss Me mekanına geldiğinizde de eğlenceye tam olarak hazır olursunuz. Club’a giriş yapabilmeniz için 18 yaşınızdan küçük olmamanız gerekiyor. Gece kulübüne giriş yapmadan önce kimliğinizin yanında bulunmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Kimliğiniz yoksa, girişte sorun yaşayabilirsiniz.


Miss Me Night Club Nerede?


Gece kulübü denildiği zaman akla ilk gelen mekanlar arasında bulunan Miss Me Night Club, Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır. Lefkoşa’ya geldiğiniz zaman, Miss Me Gece Kulübü kolay şekilde bulabilirsiniz. Ercan Havalimanına geldiğiniz zaman Miss Me nerede? Şeklinde sormanız muhtemeldir. Ercan Havalimanından Miss Me Club’a uzaklık ise 45 KM uzaklıktadır. Yaklaşık 45 dakika süren yolculuk sonrasında Miss Me Night Club’a ulaşmış olursunuz. Şehir merkezine Miss Me Club 10 km uzaklıktadır. Lefkoşa şehir merkezine yakın olan Lefkoşa’ya yakın olduğu için sık şekilde tercih ediliyor.
Ziyaretçiler, mekanından Lefkoşa’ya kısa süre içerisinde gidebildikleri için ciddi bir avantajları bulunuyor. Miss Me Club, Lefkoşa’ya yakın olduğu için en popüler gece kulüpleri arasında geliyor. Popülerliği yüksek olan Miss Me Club, birçok otele de yakın konumdadır. Otellere yakın olduğundan gecenin sonunda ziyaretçiler, yol çekmemiş oluyorlar.


Miss Me Night Club Programları

Gece Show programı başlama saati 21.00 olarak belirlenen mekanının, program bitişi 01.00 olarak belirlenmiştir. Miss Me Club’da Gece Show programı boyunca birbirinden seksi kızlarla eğlencenin tadını çıkarırsınız. Gecelik program ise saat 01.00’da başlamakta olup, sabah saatlerine kadar sürmektedir. Miss Me Gece Kulübü programları, düzenli olarak faaliyetini gösteriyor. Programları değiştiği zaman haberiniz oluyor. Miss Me programları ile ilgili mutlaka sizlere haber veriliyor. Miss Me Gece Kulübü programları hakkında bilgi almak istiyorsanız, internet sitesine giriş yapabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden Miss Me programlarına ilişkin bilgi edinebiliyorsunuz.


Miss Me Night Club Fiyatları

Fiyat konusunda birçok mekana fark yaratan bir mekan olan Miss Me Gece Kulübü, fiyatlarını yüksek tutmadığı için sürekli tercih edilen bir mekan haline gelmiş durumda. Fiyatlarıyla uygun şekilde hizmet veriyor. Fiyatlarının uygun olmasından dolayı gelen misafirler, doyasıya alkollü-alkolsüz içki içebiliyor. Aynı zamanda farklı tür içkilerinde bulunduğu Miss Me, bu içkilerin fiyatlarını da uygun tutuyor. Fiyatlarının uygun olması, gelen ziyaretçilerin bir daha gelmesine sebep oluyor. Arkadaşlarınızla gittiğiniz zaman eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz fiyatlarıyla daha da çok eğlenebilmenizi sağlıyor. Aynı bölgede bulunan diğer gece kulüplerine göre çok daha uygun fiyatlardan hizmet veriyor. Fiyatlarını karşılaştıran müşteriler, fiyatların diğer mekanlara göre çok daha uygun olduğu görmekteler.


Miss Me Night Club Resimleri

Resimler, Miss Me Club hakkında gitmeden sizlere net bilgiyi veriyor. Mekanında, hiçbir mekanda göremeyeceğiniz ışıklandırma sistemini görebilmeniz mümkündür. En kaliteli ışıklandırma sisteminin bulunduğu resimleri, ışıklandırma sisteminin yanında seksi dansçı kızların da bulunduğunu sizlere gösteriyor. Seksi dansçı kızlar striptiz şovlarıyla misafirlerini eğlendiriyor. Resimleri, seksi dansçı kızların şovlarını sizlere gösteriyor. Resimlerine bakıldığı zaman, mekanın iç tasarımının çok hoş olduğunu göreceksiniz. İç dizayn harika tasarlanmış olan Miss Me Gece Kulübü, resimleriyle bunu gösteriyor. Miss Me Club resimleri, aynı zamanda güvenlik önlemleri hakkında da sizlere ipucu veriyor.


Miss Me Night Club Katalogu

Katalogu ile misafirlerine ön bilgi veriyor. Katalogu inceleyen ve eğlenmek isteyenler, Night Club’a rezervasyon yapıyorlar. Rezervasyon yapmanız halinde daha farklı eğlencelerle buluşabiliyorsunuz. Katalogu, eğlenmek isteyenler için doğru mekan olduğunu gösteriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir