1. Anasayfa
  2. Gece Kulüpleri

Playboy Night Club 2024

Playboy Night Club 2024
0

Playboy Night Club
En çok beğenilen Kıbrıs gece kulüpleri nden birisi olarak gösterilen Playboy Night Club, Kıbrıs’taki gizli kaçamaklarınız için son derece ideal bir yerdir. Hiçbir gece kulübünde eğlenmediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. VİP hizmetleri de bulunan , bayan servis hizmeti bulunan bir gece kulübüdür. Dans şov hizmeti de bulunan Playboy Club’da birbirinden güzel bayanlar sizlere eşlik edecektir. Eğer ilk defa Kıbrıs’a geliyorsanız ve ilk deneyiminiz olacaksa, doğru tercih olduğundan emin olabilirsiniz. Haftanın her günü saat 21.00’da başlayarak, 01.00’a kadar dans şov bulunuyor. Özel dans şovda striptiz yapan seksi kızlar karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda Playboy’da çalışan kızlarda sizlerle ilgilenecektir. VİP Taksi servisi bulunan , ulaşım konusunda her türlü çözümü üretiyor. Sizlere ulaşım konusunda her türlü desteği veren sorunsuz şekilde ulaşım sağlamanızı sağlamaktadır.


Playboy Night Club Nerede?

Playboy mekanı Kıbrıs’ta bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en hareketli mekanlarından birisi olan Playboy , oldukça büyüktür. Lefkoşa’da bulunduğu için merkezi bir yerdedir. Lefkoşa’da bulunan Havalimanı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ercan Havalimanından transfer araçları bulunmaktadır. Transfer araçları, Playboy Gece Kulübüne sizleri götürecektir. Kalabalık şekilde geliyorsanız, Club’ın transfer araçları en mantıklı seçenektir. Transfer araçları, haftanın her günü ve saati sizlerin hizmetinizdedir. Transfer araçlarının içerisinde bar hizmeti de bulunmaktadır. VİP Taksi servisi bulunan ender gece kulüplerindendir. Uçağınızdan indiğiniz an sizlere alarak, getirilirsiniz. Taksi servisi son model özel araçlarla yapılmaktadır. İhtiyacınız halinde de öncelikle kalacağınız otele götürülür, daha sonrasında Playboy Club’a transferiniz yapılır.


Playboy Night Club Fiyatları

Gece kulüplerine gitmek isteyenler için fiyatlar her zaman önemli olmuştur. Playboy fiyatları ile ziyaretçiler tarafından çok beğeniliyor. Playboy Gece Kulübü fiyatları uygun olduğu için gelen misafirler, diğer mekanlara göre daha fazla alkol alabiliyorlar. Rakı gibi birçok alkolün bulunduğu , alkolsüz içeceklerinde uygun fiyattan satıldığı bir mekandır. Alkollü ve alkolsüz fiyatların uygun olması, daha çok içki tüketebilmenizi sağlayacaktır. Gruplara özel fiyatlar belirlemiştir. Gruplara özel fiyatlar ile kalabalık gelenlere avantaj sağlıyor. Fiyat konusunda bir çok mekana fark yaratıyor. Aynı bölgede bulunan gece kulüplerine fark yaratan , kafanızın rahat şekilde fiyatların uygun olduğu bir gece kulübüdür. Fiyatlar konusunda Club’ı arayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Telefon numarası üzerinden Playboy fiyatlarına ilişkin bilgi alabileceğiniz gibi, özel olarak fiyatlarda sorma hakkınız bulunuyor. Club fiyatlarına bakıldığı zaman kafanızın rahat olmasından yana sıkıntı yok. Fiyatları sürekli yüksek tutan bir gece kulübü değildir. Aynı zamanda fiyatlarında bazı günlerde indirimler oluyor. Alkol fiyatlarında indirim yapan bu şekilde müşterileri kendisine çekiyor.


Playboy Night Club Resimleri

Resimler, bir mekan hakkında ön bilgi verir. Resimleri, mekanın iç dizaynın çok şık olduğunu gösteriyor. İç tasarımın yanında resimleri, mekanın ışıklandırma sisteminin güzel olduğunu meraklılarına gösteriyor. Night Club mekanına gelmeden mekan hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Playboy Night Club resimlerine bakmanız yeterlidir. Resimleri, mekanın oldukça büyük olduğunu gösteriyor. Kapasitenin büyük olmasından dolayı özellikle özel günlerde çok büyük kalabalık oluşuyor. Playboy Gece Kulübü resimlerine bakıldığı zaman, birbirinden seksi kızların bu gece kulübünde olduğunu görebilirsiniz. Seksi kızlar, kalitesini gösteriyor. Resimleri, gece kulübü hakkında sizlere bilgi veriyor. Kaliteli resimleri, mekanın tanıtımı için ciddi bir rol oynuyor. Böylece Playboy hakkında herkesin bilgisi oluyor.


Playboy Night Club Katalogu

Katalog, bir gece kulübü için çok önemlidir. Bunun farkında olan Playboy, katalogu ile bunu gösteriyor. Katalogu hakkında şunu söyleyebiliriz ki, kaliteli şekilde hizmet alabileceğiniz bir gece kulübüdür. Playboy Katalogu, müşteri memnuniyetinin iyi olduğunu gösteriyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir