1. Anasayfa
  2. Gece Kulüpleri

Biyax Night Club 2024

Biyax Night Club 2024
Biyax Night Club - Kıbrıs Bİyax Gece Kulübü
0

Biyax Night Club 2024

Kıbrıs, gece hayatının doyasıya yaşanmakta olduğu bir şehirdir. Biyax Night Club 2024 ‘da birbirinden eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ın en hareketli gece kulüplerinden birisi olan Biyax kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak biliniyor. Kıbrıs’ın en güvenli, kaliteli ve rakipsiz hizmet veren gece kulüplerinden birisi olan Kıbrıs Night Club, ışık sistemleri ve dijital ses sitemleriyle ziyaretçilere unutamayacakları bir gece yaşatıyor. DJ performansları üst düzey olan Biyax yerli-yabancı alkolsüz-alkollü içki veya farklı kokteyl servislerinin bulunduğu bir mekandır. Biyax Gece Kulübü mekanında bulunan seksi kızlar, sizlere eşlik ederler. Unutamayacağınız dakikalar yaşayabileceğiniz bir gece kulübü olan BİYAX Kıbrıs’ın en hareketli mekanları arasında bulunmaktadır. Saat 21.00 itibariyle şovların başladığı, en güzel danslarla terleyeceğiniz ve güzel şarkıların çaldığı bir eğlence mekanıdır.


Biyax Night Club Fiyatları


Kıbrıs Gece kulüplerinde fiyatlar genellikle tuzlu olmaktadır. Dışarıda 5 liraya alabileceğiniz alkolü, gece kulüplerinde 20 liraya almanız mümkündür. Kıbrıs’ın en eğlenceli gece kulüplerinden birisi olan Biyax fiyatları, bulunduğu çevredeki gece kulüplerine göre oldukça uygundur. Alkollü-alkolsüz içecekler, aşırı tuzlu fiyatlarda değildir. Buraya gelenler, düşük paralarla kafasını yaşayabiliyor. Eğlencenin tadını düşük fiyatlar ödeyerek, Night Club’da yaşayabilirsiniz. Kıbrıs Gece Kulüleri, fiyatların Kıbrıs’ta en uygun olduğu gece kulüplerinden birisidir.


Biyax Night Club Nerede?


Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde bulunan Biyax Night Club 2024 Nerede? Şeklinde turistler çok soru sormaktadır. Kıbrıs’a gelen ve eğlenmek isteyenlerin sordukları ilk soru genellikle budur. Ayrıca Biyax Gece Kulübü Nerede? Diye sorduğunuz zaman bölgede yaşayanlar, sizlere Biyax ‘ın adresini tarif edecektir. Lefkoşa – Alayköy Bölgesi’nde bulunmakta olan Biyax Night Club’a taksi ile kısa süre içerisinde gidebilirsiniz. Biyax Night Club mekanına en yakın havalimanı, Ercan Havalimanıdır. Ercan Havalimanına geldiğiniz zaman, taksiye binerek yaklaşık 30 dakika içerisinde Biyax Night Club’a varmış olursunuz. Ercan Havalimanına uzaklığı 35 km olan Biyax Night Club 2024, günün her saatinde mekan önünde taksiler bulunduruyor. Biyax Night Club’dan çıktıktan sonra taksiyle dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Lefkoşa’ya uzaklığı 13 km olan Biyax Night Club, Girne’ye ise 34 km uzaklıktadır. Sizlere sıcacak, eğlenceli bir gece eğlencesi sunmakta olan Biyax Night Club’ın kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuiyeti odaklı çalışmasından dolayı her gece yeni ziyaretçilerin akınına uğruyor.


Biyax Night Club Transfer Aracı


Havaalanına uzak olan Biyax Night Club, havaalanından direkt olarak mekana geçiş yapmak isteyenler için bir çözüm üretmiştir. Ayrıca Transfer araçları bulunan , uygun transfer ücretleri ile lüks ve konforlu araçlarla sizi havaalanından alıyor. Havaalanından sizi aldıktan sonra transfer araçları sizleri Biyax Gece Kulübünün giriş kapısına kadar bırakıyor. Gece sona erdiğinde de Biyax Club’ın önünden istediğiniz takdirde transfer araçları, sizleri otele veya havaalanına tekrar götürüyor. Transfer aracı için fiyat bilgisi almak istiyorsanız, Biyax Club’a ulaşabilirsiniz. Biyax Gece Kulübü transfer araçları fiyatları konusunda müşterileri düşünerek, uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Transfer aracı almadan Biyax ‘a taksilerle gidebilirsiniz. Taksiler ile Biyax Club’a havaalanından gitmek, sizler için daha masraflı olacaktır.


Biyax Night Club Programları


Gece şov programı başlama saati gece 21.00 olan Biyax, sabah 01.00’da gece şov programını bitiriyor. Böylelikle Gece şov programında birbirinden seksi danslar yapan seksi kızlar sahne alıyor. İlerleyen dakikalarda ise özel şov ve danslar ile ortamın ısısı arttırılıyor. Night Club programlarında herhangi bir değişiklik olması halinde sizlere mutlaka haber veriliyor. Ayrıca Özel davetlerinizde sizlere eşlik eden Kıbrıs dansçı bayanlarla görüşme zamanını belirleyebilirsiniz. Yasal olarak KKTC’de çalışmakta olan Kıbrıs dansçı bayanların her biri birbirinden güzeldir. Devlet Hastanesinde doktor kontrollerinden geçen dansçı bayanlar, Biyax kalitesiyle sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatıyor.


Biyax Night Club Resimleri


Resimler, bir gece kulübü için ciddi derecede bilgi verir. Biyax resimlerini incelediğiniz takdirde, eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız bir mekan olduğunu görebilirsiniz. Biyax Gece Kulübü resimleri, mekanın oldukça ferah olduğunu gösteriyor. Güvenliğin üst düzeyde olduğu Biyax resimlerinden gösterdiği gibi ışıklandırma sistemi mükemmel ötesi bir gece kulübüdür. Işıklandırmanın kalitesini görmek istiyorsanız, Biyax Club resimlerine bakmanız yeterlidir.
Kıbrıs Night Club katalogu, mekan hakkında sizlere bilgi veriyor. Biyax katalogunun kalitesini gösteriyor. Katalog, Biyax Night Club’a hiç gitmemiş olan ve gitmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi veriyor. Ziyaretçiler, Biyax’ın katalogunu inceledikten sonra hiç düşünmeden Biyax ‘a gitmeye karar veriyorlar. Katalog, ciddi müşteriler için çok önemlidir. Burada eğlenmek oldukça keyifli ve zekli, Lefkoşa’nın en iyi Gece Kulübüyüz.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir