Rose Afrodit Night Club
Rose Afrodit Night Club- Rose Afrodit Gece Kulübü
0

Tarih boyunca turistlerin uğrak yeri olan Kıbrıs’ta günümüzde birçok gece kulübü ve eğlence mekanı mevcut. Bunların en bilindik mekanlarından biri olarak Rose Afrodit Night Club‘tan bahsedebiliriz. Rakiplerinin aksine uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve adından sıkça söz ettirmektedir. Rose Afrodit Night Club, yılların verdiği deneyimi müşterileriyle buluşturmaktan vazgeçmeyen bir mekan.

Kıbrıs Girne Rose Afrodit Night Club

Akdeniz’in eşsiz doğası ve tatil bölgesi denilince akla ilk Kıbrıs ön plana çıkıyor. Her mevsim ziyaretçileri kendisine çeken bu Akdeniz’in en büyük üçüncü adasıdır. Girne gibi deniz turizminin en büyüleyici sahillerine sahiptir. Ayrıca lefkoşa gibi gece kulüplerinin her daim aktif olduğu bir şehre sahiptir.  Kum, güneş ve yanında geceleri sınırsız eğlenmek varsa Kıbrıs’ı tercih etmek harika bir karar olacaktır. İster gündüzleri Girne’de denizin keyfini çıkarıp güneşlenebilirsiniz. İsterseniz de Kıbrıs’ın doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu soluyabilirsiniz. Geceleri ise bambaşka alemlere dalabilir ve rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz.

Yılların Kalitesi: Rose Afrodit Night Club

Geleneksel ve köklü bir geçmişe sahip olmasının avantajlarını sizlere sunuyor. Bu gece kulübünün görsel teması ve iç tasarımı devamlı olarak kendini yenilemekte. Böylelikle geleneksel değil yenilikçi bir vizyon edinen Rose Afrodit Night Clubtan büyük memnuniyet duyacaksınız.  30 farklı milletten sizlere bütün dertlerinizi unutturacak güzellikteki dansçı kızlar. Ve çalışanlara sahip Rose Afrodit Night Club’ta gecelerin ayrı bir tadı olurken, sabahların olmasını istemeyecek ve anın durmasını dileyeceksiniz.

Kadrosundaki dansçı kızlar da devamlı olarak değişmektedir. Böylece müşterilerine “Bir bahçede aynı çiçekten olursa o bahçe güzel olmaz” sözünü fazlasıyla hissettirmekte. Rose Afrodit Night Club, çapkınların ve heyecan verici kaçamak arayanların yeridir. Düşünsenize her yıl büyük keyif aldığınız ve memnun ayrıldığınız mekana bir sonraki yıl geldiğinizde sizi bambaşka bir konsept, bambaşka bir tasarım, bambaşka kızlar bekliyor ve sizi hep aynı seviyede memnuniyetle uğurluyor. Ayrıca tamamen Rose Afrodit Night Club’ın başarısı olarak bizleri şaşırtmıyor.

Rose Afrodit Night Club’ın En Büyük Albenisi

Gece 21:00’da gece programı, Rose Afrodit Night Club’ın en çok rağbet gören ve beğenilen programıdır. Saatler akşam 9’u göstermesiyle seksi müzikler çalmaya ve göz kamaştırıcı güzellikte dansçı kızlar şovlarını sergilemeye başlamakta, tüm müşterilerin ateşi yükselmekte. Ateşe kendilerini fazla kaptıran ya da bununla yetinmeyenler için Rose Afrodit Night Club’ta özel hizmet de mevcut. İsterseniz kişiye özel şovlarla rüya gibi bir gece geçirebilirsiniz.

Bunun yanında çok fazla gece hayatını sevmeyen ancak eğlenmekten de kendini alamayanlar için mekanda alternatif program seçeneği mevcut. Gündüz kuşağı olarak değerlendirebileceğimiz bu program saat 11:00’da başlamakta ve müzikler eşliğinde 18:00’da son bulmakta.

Rose Afrodit Gece Kulübüne Nasıl Varırım?

Lefkoşa’nın Değirmenlik yöresinde bulunan Rose Afrodit Night Club, Ercan Havalimanına 16 kilometre mesafede bulunmaktadır. Lefkoşa merkeze 10 dakikalık mesafesiyle de sadece gece eğlenmeyi değil aynı zamanda doğa turizmini tercih edenlerin de uğrak yerlerinden biri olan Rose Afrodit Night Club, Girne’ye ise 35 kilometrelik uzaklıkta bulunuyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir