1. Anasayfa
  2. Gece Kulüpleri

Harem Gece Kulübü

Harem Gece Kulübü
Harem Gece Kulübü - Harem Night Club Katalog ve Fiyatlar
0

Harem Gece Kulübü:

Dünyanın dört bir yanından insanların ortak amaçlarından biri güzel bir tatil geçirmek, vakit ve imkan varken biriktirebildiği kadar güzel anılar biriktirmek. Herkesin hayalindeki tatilin tanımı bu olsa kimimiz sakin, dinlendirici ve huzur bulduran mekanları tercih etmekte, kimimiz de dopdolu sahillere sahip denizlere, capcanlı turizm beldelerine akın ederek turizminin tadına varmayı önemsemekteyiz. Ayrıca Kıbrıs sahip olduğu özelliklerle her türden tatil severlerin beklentilerine cevap verebilecek bir tatil yöresi. Tarihi kimliği milattan önceki dönemlere kadar uzanan Kıbrıs’ın henüz keşfedilmeyi beklenen huzurluktaki bahçeleri sizleri sakinleştirecek, sımsıcak denizi ve capcanlı sahil şeridiyle de hareketli tatil isteyenleri fazlasıyla memnun edeceğinin garantisini verebiliriz.

Kıbrıs’ın bir de öyle bir özelliği var ki, tüm bu doğal güzellikleriyle yarışabilecek düzeyde. O da Lefkoşa ve Girne’nin hareketli gece hayatı ve gece kulüpleri. Bunlardan biri benzersiz konseptiyle sizlerin beğenisine sunacağımız Harem Night Club.

Harem Padişah Gibi Hissettiriyor

Adından da anlaşılacağı üzere Harem Gece Kulübü, kendine has konseptiyle fark yaratarak rakiplerinin önüne çıkıyor. Mekana ilk girdiğinizde saraya girmiş gibi izlenim bırakması Harem Night Club‘ın en büyük albenisi. Adımlarınızı attığınız andan itibaren muhteşem bir saray dekoru sizleri karşılıyor ve herkesin hayalindeki güzellikteki çalışanlar sizleri adeta bir padişah gibi hissettiriyor.

Harem Gece Kulübü sizleri padişah gibi hissettirmesindeki en büyük sır kuşkusuz sadece tasarımı değil. Mekan sınırları içerisinde dileğinizin gerçekleşmesi için, birbirinden güzel çalışanlardan istemeniz yeterli. Kaliteli müzik ve görsel uyumuna ev sahipliği yapmakta. Ateşli geceleri kusursuzlaştıran şeyse aklınızı başınızdan alacak olan Rus güzellerinin büyüleyici dansları oluyor. Hayalinizdeki bir geceyi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel günlerinizde, bekarlığa veda partilerinizde, sürpriz doğum günü ya da yıldönümlerinizde Harem Night Club sizlere özel hizmet seçeneğini de sunuyor.

Harem Night Club’ın Program Saatleri

 Harem Gece Kulübü gece ve gündüz ayrı ayrı olmak üzere programlar mevcut. Saat 21:00’da başlayan gece programı mekanın en gözde ve talep gören programı olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca Gece 01:00’a kadar Rus dansçı kızların seksi dansları ve temposu karşısında soluğunuz kesilecek. Böylelikle Gece 01:00’den itibaren ise bu büyüleyici güzellikteki kızlarla özel olarak görüşme imkanı elde edebilir ve sabahlara kadar padişah rüyanızı devam ettirebilirsiniz. Sıklıkla sağlık kontrolünden geçirilen ve müşterilerin beğenisine sunulan dansçı kızların güvenirliliğinden şüpheniz olmasın.

Gecelerin uzun sürdüğü Harem Night Club‘da gündüz kuşağında da eğlence devam ediyor. Ayrıca Sabah 11:00’de yeniden eğlencenin start aldığı mekanda 18:00’a müziğin sesi hiç susmuyor.

Harem Night Club Kıbrıs’ın Merkezinde

Sınırsız eğlencenin adresi Harem Night Club Kıbrıs’ın tüm önemli merkezilerine eşit mesafede bulunuyor. Ercan Havaalanına 35, Lefkoşa şehir merkezine 11, Girne’ye ise 33 kilometre uzaklıkta bulunan mekana her noktadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekan sahipleri sizler Harem Night Club‘ı tercih edesiniz diye her türlü kolaylığı gösteriyor. Padişah gibi hissedebilmeniz için isterseniz otelinizden, isterseniz dilediğiniz başka bir noktadan araç talep edebilirsiniz. Ekonomik transfer bedeliyle hayallerinizdeki geceyi geçirebileceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Harem Night Club’a Giriş Sorunsuz

Her gece kulübünde olduğu gibi bazı ufak tefek prosedürlere sahipdir. Harem Gece Kulübüne girebilmeniz için 18 yaşında ya da üstünde olmanız gerekiyor. Ayrıca geceyi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmeniz için mekan sahipleri kimliğinizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyor. Bunun dışında mekan içerisinde fotoğraf çekmek ya da video kaydı almak işletme tarafından yasaklanmış durumda.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 1
    be_endim
    Beğendim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir